Ana sayfa moritoys: Hakkımızda

moritoys: Hakkımızda

Araştırmalara göre çocuklar onlara alınan oyuncakların yarısından fazlasıyla bir hafta içinde bağını koparıyor.

Bu oyuncak israfı ve zaman kaybının en büyük sebebi, çocuğun ilgi alanına ve yaş grubuna uygun oyuncakların seçilememesi… Anne babalar, çocuğun gelişimini gerçekten destekleyecek kaliteli oyuncaklara “Acaba bu kadar para verdikten sonra bu oyuncağı da bir kenara atar mı?” şüphesiyle yaklaşıyorlar. Kalitesiz ve çocuk gelişimini desteklemeyen oyuncaklar ise kısa sürede çocuğun ilgisinin dışında kalıyor. Sonuç hep aynı: Evin bir kenarında yığılan tek kullanımlık plastikler.

İşte biz de hem bu ‘tek kullanımlık’ oyuncak kültürünü dönüştürmek, hem de aileleri çocuk gelişimine en uygun oyuncaklarla buluşturabilmek adına 2019 yılında moritoys’u hayata geçirmeye karar verdik.

Biz, oyuncak seçiminin uzmanlardan destek alarak yapılması gerektiğine inanıyoruz ve bu sebeple çocuk gelişimine yardımcı, her yaş grubu için ayrı ‘oyuncak programları’ hazırlıyoruz. Kurduğumuz bu sistem sayesinde pek çoğu Türkiye’de bulunmayan, bulunsa bile erişilmesi zor maliyetlerde sunulan oyuncaklar her ay sürpriz bir kutuda üye ailelerimize teslim ediliyor. Çocuğunuzun çok beğendiği oyuncaklarla daha uzun süre oynayabilmesi için aylık değişimden vazgeçip aynı oyuncaklarla 1 ay daha devam edilebileceği gibi, oyuncaklar piyasa fiyatından daha uygun bir fiyata da satın alınabiliyor.

“Doğru oyuncak her şeyi değiştirir” diyerek çıktığımız bu yolda moritoys ailesi olarak çocuk gelişimine katkı sunabilmek ve en erişilebilir fiyat avantajlarıyla aileleri doğru oyuncaklarla buluşturabilmek için son sürat çalışmaya devam edeceğiz.

Daha fazla bilgi için bizi www.moritoys.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

İletişim
+90 531 702 81 11 
info@moritoys.com