Sık Sorulan Sorular

moritoys oyuncakları ne zaman satışa sunulacak? Ocak 2021'de sizlerle buluşuyoruz!

Ürünlerinizin üretiminde hangi standartları takip ediyorsunuz? Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği'nin oyuncaklar için belirlemiş olduğu sağlık ve güvenlik standartları CE ve EN71 testlerinden başarıyla geçmiştir. Güvenle çocuklarınıza teslim edebilirsiniz.

'Design it yourself' kit nedir? Sade ahşap yapı blokları ve ahşap peg bebekleri rengarenk 113 stickerlarla dilediğiniz gibi dekore edebildiğiniz bu kit ile çocuklar saatlerce keyifli vakit geçirirken el becerileri ve görsel zekaları desteklenecek.

Cooking-along kit nedir? Aileleri her bir kitte bambaşka bir ülkenin yemeklerini ve kültürlerini keşfetmeye davet eden bir aile aktivite setidir. Her bir kit (çocukların takibini kolaylaştırmak adına) illüstrasyonlarla açıklanmış yemek tarifleri, o ülkeye has eğlenceli ve eğitici aktiviteler, çocukların keyifle kullanabileceği bir mutfak gereci içerir. İlk kitlerimiz olan Japonya ve İtalya setlerimizi inceleyebilirsiniz!

Giant Blocks nedir? 54 dev ahşap bloktan oluşan bir dev yapı bloklarıdır. Denge oyunundan, serbest yapı inşa oyununa farklı farklı oyunları bir arada buluşturan bu set ile çocukların yaratıcılıktan denge algısına pek çok yetenek ve becerileri ön plana çıkarken, hem fiziksel hem zihinsel gelişimleri destekleniyor.