Biz kimiz?

moritoys’la #İyiOyunlar çocuklar!

Her ebeveyn çocuğu için iyi olanı seçmek ister. İyi beslenme, iyi dinlenme, iyi eğitim, iyi ilişkiler ve tabii ki iyi bir gelecek. 

Çocuklarının yaşamındaki her deneyimde nitelik arayanlar için, moritoys’ta iyi oyunlar var. 

Peki nedir moritoys’u diğerlerinden farklı kılan ve “iyi” yapan? moritoys’ta oyuncakların tasarım sürecinde endüstriyel tasarımcılardan çocuk gelişim uzmanlarına, pediatri uzmanlarından ödüllü illüstratörlere, mühendislerden toplumsal cinsiyet uzmanlarına kadar, işinin ehli profesyoneller süreci yürütüyor. Hazırlanan prototipler kullanıcı testi için ailelere ve ana okullarına gönderiliyor, gelen geri bildirimler sonrasında güncellemeler yapılarak üretiliyor.

Ve tabii ki eğlence… Çocukların hayatının çok önemli bir parçası. Tıpkı öğrenme gibi, gelişim sürecinin olmazsa olmazı.

moritoys hem oyun senaryoları hem de görsel diliyle, çocukların estetik algısının doğru zamanda gelişmesini amaçlıyor. Açık uçlu oyunlarla, küçüklerin yaratıcılığında büyük gelişmeler hedefleniyor. Böylece eğitim ve eğlence bir araya geliyor; ortaya “iyi” tasarımlar çıkıyor. Elbette tüm bunlar olurken, asla cinsiyet ayrımı gözetilmiyor.

Çünkü moritoys, çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerinde, iyi oyuncağın önemine inanıyor. Oyuncak deyip geçmiyor, işini ciddiye alıyor.

Siz de çocuğunuzun gelişimini işin uzmanlarına bırakmak isterseniz, moritoys’a bekleriz! 

Şirket politikalarımız

Etik Kurallar

Çevre Politikası 

Etik Pazarlama İlkeleri

Cinsiyet Ayrımı Gözetmeyen Oyun Politikamız